Pierwsza wizyta

Idealna suknia ślubna, to marzenie towarzyszące każdej kobiecie już od najmłodszych lat. Jest niewątpliwie ukoronowaniem kobiecości, zmysłowości i tradycji.  W pracowni MACO MACO przyszła Panna Młoda, będzie mogła zrealizować swoje marzenie i wybrać suknię spośród projektów dostępnych w kolekcji, bądź samodzielnie pod okiem projektanta stworzyć unikatową suknię według własnego pomysłu.Suknie ślubne projektu MACO MACO wykonywane są z najwyższej jakości tkanin: jedwabnych muślinów, satyn, organz czy też szlachetnych koronek. Mamy świadomość, że dobrze skrojona i dopasowana kreacja potrafi wydobyć najskrytsze piękno, wdzięk i subtelność każdej kobiety.
Pozwól, że w tym wyjątkowym dniu zadbamy o to, abyś poczuła się wyjątkowo.

1

Spotkania w pracowni MACO MACO umawiane są na konkretną godzinę- telefonicznie lub mailowo. Z dbałości o Twój czas oraz szacunek do Ciebie i innych naszych klientek bardzo prosimy o punktualne przybycie.

2

Podczas pierwszej wizyty projektantka omówi z Tobą wstępny projekt wymarzonej sukni ślubnej. Będziesz mogła również przymierzyć modele sukien ślubnych z kolekcji MACO MACO.

3

W przypadku wyboru sukni ślubnej z kolekcji MACO MACO istnieje możliwość dostosowania jej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zmiana tkaniny lub jej odcienia, rozmiar dekoltu czy też zamiana suwaka na wiązanie- takie modyfikacje nie stanowią dla nas problemu, są jednym z założeń naszej pracowni.

4

Gorąco prosimy aby w pracowni podczas pierwszej przymiarki nie robić zdjęć. Najlepszym momentem na zrobienie pamiątkowej fotografii jest ostatnia przymiarka, to chwila w której projekt jest perfekcyjnie dobrany do Twojej sylwetki.

5

Po podjęciu finalnej decyzji, zdejmiemy miarę, tak aby suknia była idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Następnie wspólnie ustalimy kolejne terminy miar Twojej sukni. Spotkasz się m.in. z krawcową, która zadba zarówno o konstrukcję, jak i najmniejsze detale.

6

Czas realizacji zamówienia w pracowni MACO MACO to okres między 2 a 5 miesięcy, zaś termin odbioru sukni ślubnej ustalony zostanie podczas spotkania krawieckiego, zazwyczaj odbywa się to na 2-3 tygodnie przed datą ślubu.

7

Uważamy, że lampka szampana to idealne zwieńczenie tej wyjątkowej chwili, każda z naszych klientek jest dla nas wyjątkowa.

Zapisz się do newsletter'a i jako pierwsza zobacz nieopublikowane kolekcje